Brusinkový klan-4

6. února 2018 v 15:27 | Poměnka
,,Teď se připojíš k lovecké skupině".pokynula jí Ztracená.,, Počkej před východem z tábora".Bouřlivka se svižným tempem vydala k tunelu, ještě tam nikdo nebyl. Sedla si a ocásek si obtočila okolo tlapek. Za chvíli uviděla jak k ní míří dva kocouři s mrazivou tlapkou v patách. Prvního neznala ale druhého poznala okamžitě.,, Ahoj Bouřlivko"! Usmál se na ni.,, Tohle je Chřestýš, učitel Mrazivé tlapky" . Představil jí Duch kocoura. Kocour ji pozdravil ocasem a pokynul jim ať ho následují.

****

Bouřlivka právě ulovila králíka a mýřila ke své skrýši. Položila ho ke svým dvěma myším. A spokojeně si je prohlížela. Podívala se na oblohu slunce o zmyzelo a Bouřlivce začala být zima. Vzala kořist a vyrazila směrem k táboru.

****

Zpomalila protože věděla že se blíží k táboru. Před tunelem na ni už všichni čekali. Když k nim doběhla postupně se protáhli do tábora a kořist uložili na hromadu před skálou.Bouřlivka to po nich zopakovala a zamířila k válečnickému doupěti s holubem v tlamičce. Lehla si vedle Ztracené a Ducha a pustila se do jídla.,, Jak šel lov ".zeptala se jí Ztracená.,, Dobře, králík a dvě myši". Odpověděla mezi sousty a olízla si fousky. Potom se všichni tři zvedli a zamířili do soutěže. Tam se navzájem umyli a usnuli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ztracená tvář Ztracená tvář | E-mail | 6. února 2018 v 17:43 | Reagovat

Konečně!

2 FORESTsparkleCZ FORESTsparkleCZ | 5. března 2018 v 13:29 | Reagovat

moc krásný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama